S.S.S.

Kafanıza Takılan Soruların Cevabı Burada

Halı Yıkama Servisi İçin Ücret Alıyormusuz?

Firmamızın sunmuş olduğu halı yıkama servisi tamamen ücretsizdir. hizmet verdiğimiz istanbul avrupa yakası’ndaki bütün ilçelere, semtlere hızlı ve güler yüzlü halı yıkama servisi ile hizmet vermekteyiz.

Halıları garantili Olarak mı Yıkıyorsunuz?

Aynur halı yıkama olarak firmamıza teslim etmiş olduğunuz halılarınız yıkanıp tekrar adresinize getirilene kadar firmamızın  güvencesi altındadır. Halılarınızı yıkadık kapınıza kadar getirdik kontrol ettiniz olmazda hani her hangi bir şeyini beğenmezseniz halılarınızdan para almıyoruz yada fabrikamıza geri getirip tekrar yıkıyoruz.

Halı yıkama fiyatı ne kadar ?

Halı yıkama fiyatlarını oluşturan 2 ana etken vardır birincisi halınızın cinsi diğeri ise m2’sidir. m2 çıktıkça fiyatı düşer.

Halıları poşette saklaya bilirmiyim?

Yıkanan halıları kesinlikle poşetlerde bırakmayın poşet içerisinde bırakılan halılarda küflenme ve koku meydana gelir bizim halılarınızı poşetmemizdeki amaç taşıma esnasında her hangi bir leke bulaşmasını önlemektir.

Nasıl yıkıyorsunuz?

Halılarınız firmamızda profesyonel bir şekilde en hijyenik bir biçimde full otomatik halı yıkama makinelerinde yıkanır.

Yıkamaya verilen halılar ne kadar süre içinde teslim edilir?

Halı teslimat sürecimiz ortalama 3-4 iş günü aralığndadır fakat. Bu süre halı sayısı, halıların türü ve iş yoğunluğuna göre değişiklik göstermektedir. Firmamıza halılarınızın siparişini verirken detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Halının m2 si nasıl hesaplanır?

Halılar m2 usulü yıkanmaktadır. Bir halının kaç m2 olduğunu hesaplamak son derece kolaydır. Halınızın eniyle boyunu ölçün ve çarpın.

Örneğin

Örneğin : Eni 1metre boyu 3metre olan bir halı 3*1 = 3 m2 dir.


NoteÖrneğin

Eni 1metre boyu 3metre olan bir halı 3*1 = 3 m2 dir.

Halımı ne sıklıkta temizletmem gerekir?

Halı yıkama sıklığı, ev sakinlerinin sayısına ve kullanım düzeyine bağlı olarak evden eve farklılık gösterecektir. Fazla kullanılan odalarda 3-6 ayda bir, daha seyrek kullanılan odalarda ise 9-12 ayda bir temizletmeniz gerekir. Eğer çocuğunuz veya ev hayvanınız varsa, bütün ev halılarını en az yılda 2 defa komple temizletmeniz gerekir.

Halı yıkama fiyatları neden farklıdır?

Halı yıkama fiyatları,bir çok nedenden dolayı etkilenir ve bu etkenlerden en önemlisi kullanılan şampuan kaliteleri ve verilen hizmetten kaynaklanmaktadır. Düşük kalite ve düşük halı yıkama fiyatları prensipleriyle çalışan halı yıkama firmalarından birini tercih ettiğinizde halınızın tam anlamıyla temizlenmiyeceğini de en baştan kabul etmiş olduğunuzu bilmenizi isteriz.

Halı yıkama şampuanı kullanıyor musunuz?

Evet Halıların Cinsine Göre , Türüne Göre Farklı Şampuanlar Kullanmaktayız Kullanmış Olduğumuz Şampuanlar Antibakteriyeldir.

Aradığınız Sorunun Cevabı Yukarıda Yok İse

CANLI DESTEK

Yukarıda yer verilen bilgiler sorularınızın cevabı değil ise canlı destek sistemi ile profesyonel temizlik danışmanı ekibimiz size yardımcı olacaktır. Canlı destek ekibine bağlanmak için sağ alt köşede BİZİM İLE SOHBET EDİN butonuna tıklayarak canlı destek ekibi ile diyalog kurabilirsiniz.